Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Interchampiony

JULIETTA z Śnieżnej Doliny (2)

 

Interchampion

Champion Polski

Champion Montenegro

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Polski

BIS Baby wystawa klubowa

 

MEGI urodziła się w naszej hodowli i jest córką Jacky oraz Mike. Jest połaczenim najlepszych cech swoich rodziców, jest bardzo energiczną suczką, ma również wspaniały wystawowy charakter.

Czytaj więcej: JULIETTA z Śnieżnej Doliny (2)

G'MAGIC MIKE z Śnieżnej Doliny

 

Interchampion

Champion Polski, Montenegro, Macedonii

Młodzieżowy Champion Polski

MIKE urodził się w naszej hodowli i jest synem Mery oraz Nico. Jest połaczenim koloru swojej mamy oraz budowy taty.Jest wspaniałay, łagodnym, bardzo towarzyskim psem.

Czytaj więcej: G'MAGIC MIKE z Śnieżnej Doliny

GORGEOUS MIA z Śnieżnej Doliny

 

Interchampion

Champion Polski, Słowacji, Montenegro

Młodzieżowy Champion Polski, Słowacji

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

BISS wystawa klubowa

 

MIA urodziła się w naszej hodowli i jest córką Mery oraz Nico. Jest połaczenim najlepszych cech swoich rodziców i również wspaniały wystawowy charakter.

Czytaj więcej: GORGEOUS MIA z Śnieżnej Doliny

YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny

 

Interchampion

Champion Polski, BiH, Montenegro, Bałkanów, Adriatyku, Grand Montenegro

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Champion Klubu Czech AMKCR

 

JACKY urodziła się w naszej hodowli i jest córką Interchampionki Negry oraz przystojnego Zwycięzcy Świata, urodzonego w polskiej hodowli Appalachian a mieszkającego w czeskiej hodowli Shamanrock FRODA ( LORD OF THE RINGS Appalachian). Nasza mała, czarna księżniczka wspaniale się zapowiada i bedzie kontunuowała, tak ważne dla nas geny "Śnieżniaków"

Czytaj więcej: YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny

KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit

Interchampion

Champion Polski, Serbii, Słowacji

Młodzieżowy Champion Litwy, Polski, BiH

Młodzieżowy Zwyciezca Klubu

Młodzieżowy Zwycięzca Polski

 

Nico urodził się w czeskiej hodowli Polarni Usvit, od pierwszej chwili jak go zobaczylismy skradł nasze serca. Jest wspaniałym, przyjacielskim psem o doskonałej budowie i mocnej kości. Nico już rozpoczął swoja kariere wystawową.

Czytaj więcej: KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit

NOBODY'S STOP ME z Śnieżnej Doliny

Interchampion

Champion Polski, Litwy Bułgarii, Serbii, Klubu Czech AMKCR, Grand Bułgarii

Młodzieżowy Champion Polski, Litwy, Klubu Czech AMKCR

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy

BIS i III BIS Psów Użytkowych

Bady jest wspaniałym psem, który odziedziczył najlepsze cechy charakteru swojego ojca Irona. Jest wielką, puchatą przytulanką, na pieszczoty i zabawę ma ochotę zawsze i wszędzie. Niektórzy mawiają, że jest pozbawiony malamuciej "dumy", gdyż nigdy nie stroi fochów i nie jest obrażalski. Przyłapany na gorącym uczynku, gdy coś psoci robi bardzo zdziwiona minę, jakby chciał powiedzieć "przecież to nie ja". Bady jest psem średniego wzrostu i czasem śmiejemy się, że jak psi Bóg dzielił cechami to Bady stał w kolejce za wielkim sercem i za to tak bardzo go kochamy. Ma dla nas jeszcze jedną wartość, której nie da się w żadnym razie zmierzyć ani ocenić - jest po prostu synem swojego ojca Irona, który był dla nas wyjatkowym psem.

Czytaj więcej: NOBODY'S STOP ME z Śnieżnej Doliny

LATINA CHICA NEGRA z Śnieżnej Doliny

Interchampion

Champion Białorusi

Młodzieżowy Champion Polski, Klubu Czech AMKCR

Zwycięzca Litwy

 

Negra przyszła na świat w naszej hodowli i jest 3 naszym pokoleniem. Była jedyną czarno-białą sunią w miocie i od pierwszysch chwil była dla nas wyjątkowa. Negra jest bardzo grzeczna, posłuszna i troskliwa. Z czułością opiekuje się szczeniętami, jest podobnie jak Beki super mamą. Negrusia posiada doskonałą budowę, ma przepiekną głowę, mocną kość oraz charakteryzuje się wyjątkowym ruchem jak do tego dodamy wspaniłą psychikę to mamy idealną sunie..

Czytaj więcej: LATINA CHICA NEGRA z Śnieżnej Doliny

MARY OF MAGDALA

Interchampion

Champion Polski, Bułgarii, Serbii 

Młodzieżowy Champion Polski, Litwy 

Młodzieżowy Zwycięzca Litwy

 

Mary przyjechała do nas z Włoch w kwietniu 2010. Jest suczka bardzo przyjacielską, zawsze skorą do zabawy i psot, bardzo energiczna i towarzyska. Mary posiada bardzo mocną kość, której może pozazdrościć jej niejeden samiec. Bardzo szybko wkomponowała się w nasze stado i życie. Teraz juz nie wyborażamy sobie naszego domy bez tego słodkiego łobuziaka..

Czytaj więcej: MARY OF MAGDALA

ELBROS z Śnieżnej Doliny

 

Interchampion

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Polski

 

Elbros jest synem naszej Beki oraz miotowym bratem naszego Enkidu. Jest pięknym samcem o proporcjonalnej budowie i harmonijnym ruchu.

Czytaj więcej: ELBROS z Śnieżnej Doliny

IRON z Śnieżnej Doliny

Interchampion

Champion Słowacji, Litwy, Ukrainy

Klubowy Champion Czech AMKCR

 

Iron był spełnieniem naszych marzeń o posiadaniu malamuta o białym umaszczeniu, może dlatego też od początku był troszkę rozpieszczany przez co potem czasem to wykorzystywał. Był podobnie jak Enkidu psem o wielkim "sercu na dłoni" z tą różnicą, że Iron swą miłością i czułością obdarzał wszystkich i wszędzie. Stosował w tym celu wiele metod i podstępów, aby zwrócić na siebie uwagę. Uwielbiał być w centrum zainteresowania, był typowym "showmanem". Psem o delikatnym i wrażliwym charakterze, potrzebował pozytywnych bodźców i wielu pochwał, które dodawały mu motywacji do lepszej pracy. Był wspaniałym towarzyszem dziecięcych zabaw. Potrafił bardzo szybko znaleźć sobie własne zajęcie np. wykopać dołek, wytarzać się w skoszonej trawie czy pościągać pranie ze sznurka.

Czytaj więcej: IRON z Śnieżnej Doliny

ENKIDU z Śnieżnej Doliny

 

Interchampion

Champion Polski, Rosji, Litwy, Czech, Estonii, Ukrainy, Białorusi, RKF

Młodzieżowy Champion Polski,

Zwycięzca Polski, Zwycięzca Klubu Czech AMKCR

 

Enkidu po domowemu Henryk, Henio lub Enio. Był samcem wyjątkowym pod każdym względem, nie przejawiał żadnych oznak dominacji. Nawet prowokowany przez innego psa potrafił się dobrze zachowywać. Biła od niego siła spokoju. Był psem o wielkim sercu a swoją miłością był gotów obdarzyć każdego. Nie był jednak psem natrętnym i narzucającym się. Zawsze przyjacielski, chętny do zabaw i różnych form aktywnego wypoczynku. Był wspaniałym opiekunem szczeniąt, dzieci oraz innych małych i słabych stworzeń.
Był psem posłusznym, nigdy nie stwarzał nam problemów wychowawczych, kochał wszystkich ludzi. Nie kopał w ogrodzie, nie polował na drób sąsiadów, bez problemów pozostawał sam w domu a także bardzo lubił roznosić po ogrodzie różne przedmioty czasem te pozostawione w okolicy śmietnika.

Czytaj więcej: ENKIDU z Śnieżnej Doliny

MISZA z Muchnic

Interchampion

Champion Polski, Litwy, Rosji, Łotwy, Słowacji, Ukrainy, Estonii, Białorusi,

Młodzieżowy Champion Polski, Klubu Czech AMKCR

Baltic Champion, Zwycięzca Wilna, Berlina

Misza była wyjątkowa, potrafiła być łagodna jak baranek lub waleczna jak lew. Była córką Juniora i od początku bardzo dobrze się z nim dogadywała, choć jej głównym towarzyszem zabaw był Enkidu i Iron. Misza była tzw. psem po przejściach, gdyż w wieku 3 miesięcy została pogryziona przez innego psa i cudem udało nam się uratować jej życie. Tamto zdarzenie na szczęście nie odcisnęło się w jej psychice a jedynym widocznym śladem była wgłębienie w czołowej części głowy. Misza podobnie jak Iron była psem bardzo uczuciowym, który często i chętnie swoimi pieszczotami dzielłi się z innymi. Psem, który bardzo łatwo i chętnie się uczył, do perfekcji miała opanowaną postawę wystawową. Uwielbiała też wszelkie pielęgnacyjne zabiegi, kąpiele, suszenie, czesanie itp. Była typową psią damą co jej nie przeszkadzało w kopaniu jam w ziemi czy baraszkowaniu w błocie. Potrafiła także bardzo donośnie szczekać, miała także charakterystyczny bardzo męski głos, którego często używała, gdy działo się coś niepokojącego..

Czytaj więcej: MISZA z Muchnic

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2024

Template by Templates for Joomla