Polish English French German Italian Japanese Russian Spanish

Aktualności wystawowe 2014

Kolejny BIS Badiego

Kończąca sezon 2014 wystawa w Nowym Dworza Mazowieckim była dla nas pełna sukcesów. Po raz kolejny na najwyższym podium Najpiękniejszego Psa Użytkowego Wystawy uplasował się BADY (NOBODY'S STOP ME z Śnieżnej Doliny)

Czytaj więcej: Kolejny BIS Badiego

JACKY wygrywa BIS !!!

Wystawa międzynarodowa w Kielcach zakończyła się dla nas spektakularnym sukcesem. Nasza najmłodsza dziewczynka JACKY (YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieznej Doliny) w licznej stawce wygrała BIS Młodszych Szczeniąt

Czytaj więcej: JACKY wygrywa BIS !!!

Blacky i Muki na wystawie europejskiej

23 października nasze rodzeństwo Blacky i Muki wzieły udział w europejskiej wystawie psów, która w tym roku odbywała się w czeskim Brnie. 

Czytaj więcej: Blacky i Muki na wystawie europejskiej

Rośnie nam nowa gwiazda

28 września nasze dziewczynki pozkazywały swoje wdzięki na miedzynarodowej wystawie we Wrocławiu. "Mała czarna" czyli JACKY (YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieznej Doliny) spisała się rewelacyjnie uzyskując tytuł Najlepszego Młodszego Szczeniecia w Rasie.

Czytaj więcej: Rośnie nam nowa gwiazda

Najlepsza Hodowla AM 2014

20 września nasze psiaki pieknie prezentowały się na klubowej wystawie szpiców i psów pierwotnych w Rzeszowie. Hodowla nasz reprezentowana przez  MUKIEGO, BLACKY, XANTIĘ I JACKY została po raz kolejny Najlepszą Hodowlą Alaskan Malamute.

Czytaj więcej: Najlepsza Hodowla AM 2014

Blacky rozpoczyna Championat Polski

13 września w Warszawie Blacky (ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR z Śnieznej Doliny) zadebiutowała w Polsce w klasie pośredniej. Zdobyła pierwsze CWC, którym rozpoczęła drogę do Championatu Polski oraz została Najlepszą Dorosłą Suka w Rasie.


 

Blacky rozpoczyna Interchampionat

W pierwszy weekend września Blacky i Muki wystawiały sie w Kecskmet na Węgrzech. Był to bardzo udany wyjazd dla nszych Psiaków. Muki zdobył koljne 2 Caciby a Blacky zdobywając swoje pierwsze Caciby rozpoczęła droge do Interchampionatu.

Czytaj więcej: Blacky rozpoczyna Interchampionat

Sukcesy w Białymstoku

 

31 lipca na miedzynarodowej wystawie w Białymstoku prezentował się MUKI (ARCTIC CHALLENGE VAGABUNDES DEL NORTE z Śnieżnej Doliny) oraz MELA (Azken Portu Mena). MUKI zdobył CAC oraz wywalczył CACIB, którym rozpoczął swoja droge do Interchampionatu, MELA uzyskała CAC, kontunuujac drogę do Championatu Polski


 

STORMY IV Najpiekniejszym Szczeniakiem Wystawy

 

6 lipca Stormy (X-MEX STORM Illa Amarok) debiutowała w klasie szczeniąt na krajowej wystawie w Olsztynie. Pokazała się wspaniale, w ringu uzyskała tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie a następnie podczas finałów sprawiła, że nasza radość i duma sięgnęła zenitu. Stormy wywalczyła w bardzo licznej stawce IV lokatę na BIS Szczeniąt. Nasza radość jest tym większa, że jest to pierwszy taki sukces białej malamutki na wystawie w Polsce.


 

Gdynia szczęśliwa dla Śnieżniaków

22 czerwca nasze psiaki prezentowały się z wielkimi sukcesami na krajowej wystawie psów w Gdynia, nad morze wybrały się Stormy, Mela oraz Bady.

Czytaj więcej: Gdynia szczęśliwa dla Śnieżniaków

Kolejny weekend z sukcesami

W weekend 07-08.06.2014 nasze psy odniosły rewelacyjne sukcesy w dwóch krajach Europy. 3 mieszkające z nami psiaki pojechały na wystawę do Lublina, natomiast eksportowany na Litwę samiec uczestniczył w podwójnej wystawie w Rydze.

Czytaj więcej: Kolejny weekend z sukcesami

Suksecy Indiry i Winnera w Moletai

Podczas 3-dniowej międzynarodowej wystawy w litewskim Moletai nasze, eksportowane na Litwę psiaki spisały się znakomicie. Jesteśmy bardzo dumni z ich sukcesów.

Czytaj więcej: Suksecy Indiry i Winnera w Moletai

XANTIA Zwycięzcą Rasy

W dniu 18 maja 2014 na krajowej wystawie w Radomiu  XANTIA z Śnieżnej Doliny po raz kolejny zdobyła  CWC i a także została Najlepszą Dorosłą Suka w Rasie oraz Zwycięzcą Rasy.

Danusiu, Mariuszu - jesteśmy dumni i dziekujemy


 

Wspaniały wystawowy dzień w Lublinie

W dniu 13 kwietnia 2014 nasze psy wspaniele zaprezentowały się na krajowej wystawie w Lublinie zdobywając liczne tytuły. Był to wspaniały wystawowy dzień w przemiłym towarzystwie, jesteśmy bardzo dumni z naszych malamutków.

Czytaj więcej: Wspaniały wystawowy dzień w Lublinie

MUKI Młodzieżowym Championem

ARCTIC CHALLENGE VAGABUNDES DEL NORTE z Śnieżnej Doliny uzyskał na krajowej wystawie w Lublinie kolejne  Zwycięstwo Młodzieży i tym samym ukończył Młodzieżowy Championat Polski 


 

BLACKY Młodzieżowym Championem !!!

W dniu 6 kwietnia 2014 na krajowej wystawie w Zabrzu Blacky ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR z Śnieżnej Doliny po raz kolejny zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży i tym samym ukończyła Młodzieżowy Championat Polski 

ale to jeszcze nie koniec jej sukcesów na tej wystawie ...

Czytaj więcej: BLACKY Młodzieżowym Championem !!!

BLACKY Zwycięzcą Rasy !!!

W dniu 8 marca 2014 na krajowej wystawie we Włocławku Blacky ARCTIC CHALLENGE BLAC STAR z Śnieżnej Doliny zdobyła kolejne Zwycięstwo Młodzieży, została Najlepszym Juniorem w Rasie oraz została Zwycięzcą Rasy. Jesteśmy bardzo dumnie, Zwycięstwo Rasy w wieku 9 miesięcy to jest coś :)


 

BLACKY rozpoczyna Młodzieżowy Championat Polski (2)

W dniu 2 marca 2014 na międzynarodowej wystawie w Drzonkowie debiutująca w klasie młodzieży  ARCTIC CHALLENGE BLAC STAR z Śnieżnej Doliny zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży i rozpoczeła swoją drogę do tytuły Młodzieżowego Championa Polski.


 

Sukces MENA w Rzeszowie

W dniu 15 lutego wybraliśmy się z naszą hiszpańską dziweczynką na międzynarodową wystawę do Rzeszowa kontynując jej drogę do tytułu młodzieżowego championa. Mela (Azken Portu Mena) spisała się znakomicie zdobywając kolejne Zwycięstwo Młodzieży oraz zostając Najlepszym Juniorem w Rasie.

Czytaj więcej: Sukces MENA w Rzeszowie

MENA rozpoczyna Młodzieżowy Championat Polski

W dniu 12 stycznia 2014 nasze dziewczynki wspaniale rozpoczęły sezon wystawowy 2014 na krajowej wystawie w Gdańsku. Debiutująca w klasie młodzieży  Azken Portu MENA zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz został Najlepszyego Juniora w Rasie a następnie MARY OF MAGDALA wystawiana w klasie użytkowej zdobyła CWC oraz została Najlepszą Dorosłą Suką w Rasie oraz Zwycięzcą Płci Przeciwnej.


 

Copyright © ALASKAN MALAMUTE Z śnieżnej Doliny 2024

Template by Templates for Joomla